Oplocení sportovišť a areálů

Provedu kompletní realizaci oplocení sportovišť či firemních areálů od výkopových a betonářských prací až po montáž plotu. Sportoviště a areály oplocuji až 4 metry vysokým plotem s různou povrchovou úpravou, velikostí oka pletiva a tloušťkou drátu podle použití sportoviště nebo areálu. Dle účelu areálu je možné použití pevných plotových dílů či textilních sítí.

Sportoviště je možné oplotit pozinkovaným, bužírkovým i poplastovaným pletivem o velikosti oka plotu 50x50mm nebo 45x45mm a síle drátu pletiva 2,4mm, 2,9mm, 3,3mm, 3,7mm nebo 4,4mm. Pevné plotové díly používám typizované nebo vlastní výroby podle požadavků zákazníka. Sloupky o požadované délce (například zvýšené oplocení za fotbalovými branami) je možné povrchově upravit komaxitem, Zn+komaxit, klasický nátěr nebo zinkováním.

Zaměření a cenový rozpočet na oplocení sportoviště či areálu poskytuji zdarma.

Textilní sítě pro sportoviště

Textilní sítě jak na celkové oplocení sportoviště nebo jako zábranu, zajistím s veškerými doplňky a i namontuji. Textilní sítě se šijí na zakázku přímo na míru. Při větších rozměrech je vhodné pro lepší montáž a pozdější údržbu rozdělit na menší části. Barevnost textilních sítí je možné vybrat podle vzorníku a velikost oka sítě podle druhu sportu.

Ostnatý, žiletkový drát

Pro vyšší bezpečnost oplocených areálů je možné osadit oplocení bavolety a ostnatým nebo žiletkovým drátem.