Prodej a montáž plotů

Provedu kompletní realizaci plotu od výkopových a betonářských prací až po montáž plotu, včetně dodávky a výroby a montáže bran a branek. Dále pak prodej poplastovaných pletiv, pozinkovaných pletiv i pletiv potažených bužírkou, svařovaná plotová pole a díly. Okrasná pletiva, svařované plotové panely s různými povrchovými úpravami, lesnická pletiva pro oplocení lesních školek i mobilní oplocení.

Ploty a plotové doplňky vyrobené ve vysoké kvalitě převážně odebírám  od dodavatelské firmy DIRICKX BOHEMIA, která je jedna z největších v České republice. Podle přání zákazníka namontuji nebo i zajistím nákup od jiných výrobců pletiv a plotů. U všech pletiv, plotových polí,dílů a plotových panelů zajišťuji montáž i s originálním montážním příslušenstvím výrobce.

Dodávám betonové ploty i zděné oplocení z prefabrikátů, zděné ploty z cihel, z kamene s kovovými, dřevěnými či plastovými výplněmi. Výplně betonových  plotů a oplocení je možné vyrobit taktéž z kovových profilů, typizovaných plotových prvků, plastových nebo dřevěných latěk. Mohu nabídnout různé varianty povrchových úprav.